Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Site Project Manager m/ž
Publikované: 13 Feb 2023

Site Project Manager m/ž

Banskobystrický kraj
Koordinátor Inžinier údržby (Elektrotechnika a energetika) Konštruktér (Elektrotechnika a energetika) Servisný inžinier (Elektrotechnika a energetika) Servisný technik (Elektrotechnika a energetika)
plný úväzok
1700 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak zvládate stresové situácie s nadhľadom a považujete sa za naozaj zodpovednú osobu, možno hľadáme práve vás. Pozícia Site Project Manager je hlavne o: • Iniciovaní, plánovaní, realizácií, kontrole a dokončení prideleného projektu na diaľku • Komunikácií s riadením pre pridelené miesta • Monitorovaní výsledkov na pridelených miestach • Riadení interných tímov a tímov subdodávateľov v teréne • Komunikácií so zamestnancami na projektoch s cieľom identifikovať problémy a riešenia • Komunikácia naprieč oddeleniami Ak si stále nie ste istý/á o čo vlastne ide, stručne a jasno: • Hľadáme človeka, ktorý bude mať skúsenosť s mobilnými inštaláciami a bude na diaľku riadiť tím inštalačných pracovníkov • Tento človek bude niesť všetku zodpovednosť za riadenie zverených tímov interných zamestnancov v teréne • Tím takýchto ľudí pracuje často-krát vo výškach a stretáva sa s rôznymi komplikáciami, ktoré bude potrebné ihneď vyriešiť - čo bude vašou úlohou

Zamestnanecké výhody a benefity

Medzinárodné, inovatívne a profesionálne pracovné prostredie Možnosť pracovať s vysokokvalifikovaným tímom telekomunikačných inžinierov Príležitostné cesty do Škandinávie na krátkodobé školenia Hybridný model práce (kombinácia kancelárie a home office Príležitosť pre seba-rozvoj v rámci odvetvia mobilných sietí

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Skúsenosť s inštalačnými prácami (kvôli predstave vzniknutého problému a následnému riešeniu) Min. 3 ročná skúsenosť s projektmi zavádzania siete - inštalácia a výmena (mobilné inštalácie) Schopnosť pracovať samostatne, určovať priority ale aj spolupracovať s projektovým tímom Skúsenosti so škandinávskym zavádzaním výhodou. Znalosť práce s počítačom - MS Excel, MS Word Manažérske zručnosti - riadenie tímu Plynulá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom Osobnostné predpoklady: Odolný voči stresovým situáciám Pozitívne naladený a otvorený voči spolupráci Rýchlo sa učí nové veci Samostatný Zodpovedný Má analytické myslenie a orientáciu na detaily Schopnosť priorizovať činnosti

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Hľadáme uchádzačov do Banskej Bystrice, Liptovského Mikuláša alebo Košíc. Pracovné miesto sa dá prispôsobiť na základe bydliska kandidáta.

Stručná charakteristika klienta

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je popredným poskytovateľom digitálnej infraštruktúry pre mobilné siete v Nórsku. V rámci Európskeho trhu sa spoločnosť podieľa na rozširovaní 5G siete. Vzhľadom na rýchlo rastúci rozvoj sietí 5G a neustály rast pre novú pobočku na Slovensku spoločnosť hľadá nových kolegov.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Kontaktná osoba: Veronika Hrašková
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.