Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Vedúci/ vedúca obchodného oddelenia v strojárstve
Publikované: 30 May 2023

Vedúci/ vedúca obchodného oddelenia v strojárstve

okres Poprad
Obchodný manažér Vedúci obchodnej skupiny Account manager (Obchod) Obchodný zástupca Produktový manažér (Obchod)
plný úväzok
1600 / mesiac
Základná zložka mzdy je od 1575€ + % zložka z obratu divízie a nových zákaziek.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti ako obchoďák v strojárskej oblasti, ideálne s práškovým lakovaním a s riadením ľudí? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať! Náplň práce: • riadenie divízie expanzie a plnenie stanoveného plánu • aktívna komunikácia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov a získavanie nových zákazníkov • pravidelné stretnutia, jednanie so zákazníkmi, časté osobné stretnutia - nutné cestovanie • riešenie požiadaviek od zákazníkov, tvorba a odsúhlasovanie cenových ponúk a ich vyjednávanie • zodpovednosť za profitabilitu zákaziek, zvýšenie obratu, spokojnosť zákazníkov a rozširovanie klientely • podpora tímu a zabezpečenie plnenia pracovných cieľov členov tímu • pozícia si vyžaduje občasné cestovanie

• prémie v závislosti od splnenie cieľov • bližšia špecifikácia na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
OMEGA - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

• minimálne 5 rokov praxe v strojárskej oblasti • veľmi dobrá znalosť s PC • reprezentatívne vystupovanie a veľmi dobré komunikačné schopnosti • silné vyjednávacie schopnosti a schopnosť rozhodovania • zodpovednosť, precíznosť, asertivita, dochvíľnosť a dobrá organizovanosť sú nevyhnutné • skúsenosť s vedením tímu je podmienkou • ochota prispôsobovať sa požiadavkám a pracovať dynamicky

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Natália Škvrndová