Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Elektromechanik/elektromechanička aj špecialista/špecialistka
Publikované: 3 Oct 2023

Elektromechanik/elektromechanička aj špecialista/špecialistka

Nové Mesto nad Váhom
Elektromechanik
plný úväzok
900 / mesiac
Výška finálnej mzdy závisí od skúsenosti a praxe kandidáta- upresní sa na pohovore. Uvedená mzda je pre absolventa v danom odbore a začína od 900 Eur. + bonusový systém 100 Eur k mzde + príplatky za poobednú zmenu + stravná jednotka 5,48 Eur/zmena

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na základe dokumentácie príprava a zapájanie montážnych dielov • práca s elektrotechnickou dokumentáciou • vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov • práca je na 1 - 2 zmeny

Zamestnanecké výhody a benefity

- práca v stabilnej a príjemnej spoločnosti - práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 do 14:00, poobedná zmena od 14:00 do 22:00) - dochádzkový bonus do 50 eur - výkonnostný bonus do 50 eur - príplatky za poobedné zmeny 0,20 eur brutto/ hod. - stravné lístky v hodnote 5,48 eur / zmena - prehodnocovanie platov - platené voľno 10 dní ročne na regeneráciu

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické zameranie

Ostatné znalosti

VyhláŠka 508/2009 Zb.z. §23 do - základy
VyhláŠka 508/2009 Z.z. § 22 - - základy
VyhláŠka 508/2009 Zb.z. §21 - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre klienta pôsobiaceho v elektrotechnickom priemysle.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Jana Futejová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.