Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Team leader/leaderka v logistickom centre
Publikované: 12 Oct 2023

Team leader/leaderka v logistickom centre

Trnavský kraj
Logistik Manažér logistiky
plný úväzok
1400 - 1550 / mesiac
+ 210€ VZM, 100€ dochádzkový bonus. Výška finálnej mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte skúsenosti s vedením ľudí táto pozícia je miestom, kde môžete využiť Váš potenciál! Pridajte sa do tímu ako team leader v stabilnej firme ktorá je slovenským lídrom v e-shope svetových značiek na Slovensku. Vašou hlavnou náplňou práce bude: - zodpovednosť za zverený tím - kontrola ukazovateľov KPI - kontrola dodržiavania dochádzky - navrhovanie optimalizácie procesov a úloh - udržiavanie firemnej kultúry v spoločnosti a budovanie tímu - prijímanie nových členov do tímu - spolupráca a efektívna komunikácia s oddeleniami

- stabilné pracovné miesto v medzinárodnej modernej spoločnosti - možnosť profesionálneho rastu, - možnosti stravovania v firemnej kantíne - Edenred karta (stravovacia + darčeková karta) • 10€ kredit na občerstvenie v nápojových a stravovacích automatoch • bezplatná autobusová doprava z určitých lokalít • referral program odmena až do výšky 1000€ • lojality bonus 200€ každý rok • príspevok k narodeniu dieťaťa 150€ a uzavretiu manželstva 250€ • darček k narodeninám, príspevok k okrúhlym narodeninám až do výšky 350 € - ostatné benefity budú komunikované počas osobného stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - uplný začiatočník
Microsoft Excel - uplný začiatočník

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Vedenie ľudí

- vynikajúce riadiace, komunikačné a organizačné zručnosti - asertivita - počítačové znalosti Word, Excel (orientácia v grafoch a zákl. funkciách)

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť je svetovým leadrom v logistike.

Doprava, logistika

Kontaktná osoba: Frederika Chudíková