Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Procesný inžinier/inžinierka kvality
Publikované: 9 Nov 2023

Procesný inžinier/inžinierka kvality

Košický kraj
Kontrolór kvality (Automobilový priemysel) Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality
plný úväzok
1400 / mesiac
Výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme procesného inžiniera/inžinierku zameraného na kvalitu pre nášho klienta v oblasti automobilového priemyslu. Vašimi hlavnými zodpovednosťami budú: - Definícia požiadaviek kvality pre nové procesy. - Denné monitorovanie kvalitatívnych výsledkov projektov. - Aktívne zlepšovanie kvality prostredníctvom nástrojov neustáleho zlepšovania. - Právomoc zastaviť produkciu na riešenie kvalitatívnych problémov. - Zodpovednosť za zhodnosť produktu a zákaznícke reklamácie. - Dodržiavanie štandardov IATF 16949 a interných štandardov. - Riešenie problémov a zlepšovanie súvisiace so zákazníkom. - Odozva na reklamácie včas a v súlade s cieľom. - Kontrola dodržiavania interných smerníc a nákupov. - Podpora pri príprave a implementácii PPAP dokumentácie.

Zamestnanecké výhody a benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity: - Pravidelné firemné akcie - Cafeteria: benefit pre regeneráciu zamestnancov - Multisport karta - Kurzy pre vlastný rozvoj (technické, soft skills, jazykové) - Bezplatná kyvadlová doprava na vybraných trasách - Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané destinácie) - Trainee program pre študentov - Referral program

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vysokoškolské vzdelanie s technickým zameraním - Znalosť produktu a procesu. - Štatistická kontrola procesu SPC - Nástroje kvality - FMEA, Control Plan, PPAP, 5W2H, Ishikawa, 5Why, 8D report - Vedomosti o SMK, IATF 16 949, ISO 14001, ISO 45001 a Špecifické požiadavky zákazníka - auditor pre procesné/systemové audity vyhodou

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-02-08

Stručná charakteristika klienta

Náš klient je medzinárodným výrobcom komponentov pre automobily

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Bianka Fallová
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.