Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Údržbár/ka ( s dopravou zdarma)
Publikované: 23 Nov 2023

Údržbár/ka ( s dopravou zdarma)

Nitriansky kraj
Čab, Slovensko
Údržbár
plný úväzok
1346 - 1550 / mesiac
1 276,5 EUR/mesiac Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 1.381,50€ K mzde prislúcha počas skúšobnej doby 70€ dochádzkový bonus a po skúšobnej dobe dochádzkový bonus 100€. + príplatky + zvozová doprava zadarmo + benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržba a oprava čerpadiel • údržba, výmena a oprava plastových ventilov (PP,PVC) a elektricky ovládaných ventilov • kontrola vyhradených technických zariadení podľa 508/2009 : Tlakové nádoby, plynové spotrebiče, elektrické spotrebiče, zdvíhacie zariadenia • údržba objektu a budov spoločnosti • práca na 3 zmeny

✔ práca na plný úväzok (hlavný pracovný pomer) ✔ 3 mesiace skúšobná doba ✔ pracovná zmluva už po roku na dobu neurčitú ✔ príplatky podľa zákonníka práce ✔ na výber: stravné lístky dobíjané na Edenred kartu alebo stravovanie v závodnej jedálni ✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa ✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok ✔ šatňa so samostatnou sanitou a s vlastnou skrinkou na uschovanie svojich vecí ✔ OOPP zadarmo s logom spoločnosti ✔ možnosť zapojiť sa v MultiSport programe a využívať MultiSport kartu s príspevkom zamestnávateľa ✔ pracovná doba: ranná 6:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00, nočná 22:00 - 06:00 ✔ práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť ✔ príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív ✔ práca priamo v internom stave ✔ možnosť využívania ZADARMO firemnú dopravu na všetky zmeny zo smerov: 1. Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab 2. Nitrianska Blatnica – Radošina – Behynce - Veľké Ripňany – Malé Ripňany – Biskupová – Malé Zálužie - Nové Sady – Čab 3. Kapince – Merašice – Veľké Ripňany – Obsolovce – Horné Obdokovce – Čermany – Hruboňovo – Šurianky – Čab 4. Krušovce – Topoľčany – Solčany – Nitrianska Streda – Čeľadince – Kovarce – Ludanice – Dvorany n.Nitrou – Mýtna n/V – Kamanová – Preseľany – Hrušovany – Koniarovce – Výčapy Opatovce – Jelšovce – Čakajovce – Čab 5. Párovské Háje – Nitry Kynek – Lehota – Veľké Zálužie – Báb – Rumanová – Čab 6. Sasinkovo – Kľačany – Rišňovce – Alekšince – Lukáčovce – Andač – Zbehy – Čab 7. Oponice – Dolné Lefantovce – Bádice – Podhorany – Čab 8. Palárikovo – Tvrdošovce – Jatov – Rastislavice – Ružový dvor – Mojmírovce – Svätoplukovo – Cabaj Čápor – Čab 9. Dvory nad Žitavou – Nové Zámky – Bánov – Šurany – Komjatice – Veľký Kýr – Branč – Ivanka pri Nitre – Horné Krškany – Čab 10. Úľany n/Ž – Mojzesovo – Černík – Vinodol – Veľký Cetín – Paňa – Malý Cetín – Čechynce – Janíkovce – Drážovce – Čab

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti mechaniky - ochota pracovať na 3 zmeny - pozícia je vhodná aj pre absolventa - Vyhl. § 21 je síce výhodou, ale nie podmienkou - hľadám zručného, šikovného mechanika - schopnosť analyzovať a riešiť problémy - vysoké pracovné nasadenie - schopnosť pracovať na zverejnenej úlohe samostatne - manuálna zručnosť

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-08-31

Náš klient je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Petra Bálintová