Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Technik/technička kvality
Publikované: 25 Jan 2024

Technik/technička kvality

Košický kraj
Kechnec, Slovensko
Kontrolór kvality (Manažment kvality)
plný úväzok
998 - 1200 / mesiac
Od 898 EUR/mesačne základ + 100 EUR variabilná zložka mzdy + príplatky + benefity

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať procesný a výrobný audit • Zastupovať oddelenie kvality počas zmeny, má právomoc zastaviť procesy v prípade veľkých odchýlok • Vykonávať a koordinovať merania na vstupe a v laboratóriu • Podávať správy o aktivitách osobe zodpovednej za kvalitu • Procesná a výrobná kvalita • Super kontrola, 100% kontrola, kontrola kvality mimo linky • Vstupná kontrola – laboratórium – 3D merania • Reportovanie • Dodržiavanie, kontrola a rešpektovanie štandardov

- Rôzne firemné akcie (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Family´s days, Teambuildingy, rôzne workshopy….) - Cafeteria - benefit pre regeneráciu zamestnancov - Multisport karta: univerzálna karta na voľné vstupy do rôznych športových zariadení, každý deň počas týždňa - mesiaca - roka - Extra bonus na dochádzanie do práce (vybrané trasy) - Bonus za senioritu - Príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy - Možnosť stravovania v závodnej jedálni alebo kredit na stravovaciu kartu - Čisté sterilné a bezprašné prostredie - Možnosť odborného rastu a kariérneho postupu * 12 hod zmennosť (4 zmenka - denná/nočná/2 dni voľno)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technický smer

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

kontrola kvality

· Základné znalosti z oblasti kvality · Základné počítačové znalosti · Dobrý zdravotný stav a dobrý zrak · Predchádzajúca skúsenosť v automotive priemysle výhodou · Stredoškolské vzdelanie s technickým zameraním · Skúsenosť s kontrolou kvality · Skúsenosť s meraním · Základná znalosť z ISO TS · Základné nástroje kvality - FMEA, PPAP · Precíznosť vo svojej práci · Rýchle technické chápanie výrobku a inštrukcií

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

3

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-03-31

Náš klient je medzinárodná spoločnosť založená v Taliansku v roku 1919, ktorá sa zaoberá návrhom a výrobou hi-tech systémov a komponentov pre automobilový sektor so sídlom v Taliansku (Corbetta, Miláno) Firma sa nachádza v Priemyselnom parku Kechnec neďaleko Košíc, kde spoločnosť prostredníctvom dvoch výrobných závodov zamestnáva približne 1000 zamestnancov. Závod v Kechneci sa zameriava na výrobu klastrov, elektronických riadiacich jednotiek, vysokotlakových čerpadiel, škrtiacich klapiek...

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová