Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Sales Manager PV systémov (západ + stred SR) m/ž
Publikované: 6 Feb 2024

Sales Manager PV systémov (západ + stred SR) m/ž

Bratislavský kraj
Administratívny pracovník, referent Obchodný manažér Obchodný referent Obchodný zástupca Produktový manažér (Obchod)
plný úväzok
živnosť
2000 / mesiac
+ 13., 14.plat, neobmedzená VZ (7% z predaja). Finálna mzda bude prehodnotená na základe skúsenosti kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme Sales Manager, ktorý má obchodného ducha, pridá sa k medzinárodnému tímu a bude zodpovedný za slovenský trh. Ak ste komunikatívny a ochotný sa zdokonaľovať v oblasti obnoviteľnej energie, táto pozícia je vhodná pre Vás. Spoločnosť ponúka atraktívny bonusový systém a atraktívne medzinárodné pracovné prostredie v expandujúcej spoločnosti. Vašou náplňou práce bude: • aktívna akvizícia na území Slovenska (západ a stred SR) • starostlivosť o pridelených ale aj nových klientov • vytváranie cenových ponúk • dojednávanie zmluvných podmienok • vedenie obchodných rokovaní

• Aktívne využitie cudzieho jazyka • Dlhodobá pracovná príležitosť • Motivujúci bonusový systém • Atraktívny kompenzačný balíček s neobmedzenými bonusmi • Odmena za splnenie KPI (7%) • Príspevok do výšky 300€/rok na vzdelávanie • Príspevok na cestovani a vozidlo hradené v plnej výške • Medzinárodne orientované pracovné prostredie v expandujúcej spoločnosti •Možnosti školenia a rozvoja • Firemné teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný zástupca

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti ideálne v technickej oblasti sales alebo fotovoltike/predaj PV systémov, - organizačné a komunikačné zručnosti, - AJ na komunikatívnej úrovni,

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Informácie pre uchádzača

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť je medzinárodne uznávaným predajcom a veľkoobchodníckym predajcom fotovoltaických systémov.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Frederika Chudíková