Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Administratívny pracovník na oddelení DPH
Publikované: 8 Feb 2024

Administratívny pracovník na oddelení DPH

Bratislava
Administratívny pracovník, referent Asistent
plný úväzok
1550 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kandidátov, ktorí sa pridajú k tímu Global Product Classification Services (PCS) v oddelení DPH. Úspešný kandidát pomôže s klasifikáciou miliárd produktov vo viacerých jazykoch na daňové účely. Cieľom tímu je zabezpečiť, aby tisíce zákazníkov platili správnu daňovú sadzbu za zakúpený produkt. Vašou náplňou práce bude: Vykonávať klasifikáciu dane jednotlivých produktov a zúčastňovať sa na prebiehajúcich kontrolných činnostiach Vykonávať základný prieskum zdaniteľnosti produktov v širokej škále kategórií - práca s internými databázami Využívať rozsiahle atribúty katalógu produktov a ďalšie údaje na zabezpečenie správnej klasifikácie produktov na účely nepriamych daní

Zamestnanecké výhody a benefity

kombinácia remote práce ( 2x týždenne ) a práce z office ( 3x týždenne ) 1 deň dovolenky nad rámec zákona moderné pracovisko 2x do týždňa je v office ponuka čerstvého ovocia, sladkostí a pečiva relax zóna Sick days

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

aktívna znalosť AJ ekonomické/finančné vzdelanie je výhodou

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

5

Stručná charakteristika klienta

Medzinárodná spoločnosť

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Barbara Belanová
Email: [email protected]

Reagovať na ponuku

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.