Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Mechanik /mechanička ABSOLVENTI VITANI!
Publikované: 15 Feb 2024

Mechanik /mechanička ABSOLVENTI VITANI!

Strečno
Elektromechanik
plný úväzok
1100 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke • Vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení podľa stanového plánu alebo zadania • Pohotové a samostatné odstránenie a riešenie problémov na linkách • Analýza kmeňových príčin problémov a ich následné samostatné riešenie • Kontinuálne zlepšovanie výrobného procesu • Zabezpečovanie plynulého chodu zariadení • Zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke • Pravidelná údržba zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti • Pohotové a samostatné diagnostikovanie a odstránenie základných porúch na výrobných linkách, údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení • Odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení • Analýza vzniknutých problémov na výrobných linkách • Hlásenia porúch a prestojov • Spolupráca s ostatnými oddeleniami PT, podieľanie sa na riešení problémov • Neustále zefektívňuje svoju produktivitu práce (snaží sa redukovať chyby na nulu)

- dochádzkový bonus, - výkonnostný bonus, - 13. plat, - zabezpečená doprava zo smeru Martin a zo Žiliny, - sociálny program pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

mechanik

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz

B

- preukazy VZV, viazač bremien, školenia na prácu so žeriavom, prácu vo výškach - sú výhodou,

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-03-15

Klient je významným dodávateľom pre KIA Motors.

Ostatná priemyselná výroba

Kontaktná osoba: Petra Bálintová