Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Špecialista/špecialistka pre komunikáciu v IT/marketing s anglickým jazykom
Publikované: 21 Mar 2024

Špecialista/špecialistka pre komunikáciu v IT/marketing s anglickým jazykom

Bratislava
Asistent Telefonický operátor HR asistent Marketingový špecialista Špecialista internej komunikácie
plný úväzok
4000 / mesiac
- mzda 2910,61€/netto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne pre nášho klienta hľadáme špecialistu/špecialistku pre komunikáciu ktorý bude mať na starosti komunikáciu v IT projektoch a riadenie IT projektov. Kandidát/kandidátka by mala mať skúseností s komunikáciou v rámci IT projektov, pomocou pri riadení IT projektov a anglický jazyk na min. C1 úrovni. Náplň práce: • Poskytovanie podpory pri segmentácií • Návrh komunikačnej stratégie • Komunikácia a implementácia stratégií • Podpora implementácie AI do rozvoja komunikačného podnikania • Konzultácie o umelej inteligencií v komunikačných procesoch • Zmapovanie užitočných nástrojov pre AI v komunikačných procesoch • Návrh implementácií AI do procesov • Podpora IT projektov • Podpora akýchkoľvek iných IT nástrojov • Analyzovanie a identifikácia komunikačných nástrojov • Plnenie úloh

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie min. 1 stupňa • Anglický jazyk na min. C1 úrovni • 2 roky skúseností v oblasti komunikácií so zameraním na IT / pomoc pri riadení IT projektov • Komunikačné zručností • Digitálne zručností • Microsoft Office na pokročilej úrovni • Tímový hráč • Motivácia

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-04-29

Informácie pre uchádzača

Netto mzda 2910,61€. Brutto mzda bude prispôsobená.

Spoločnosť zameraná na pracovnú mobilitu.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Karin Kriváková