Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Elektrikár/elektrikárka
Publikované: 3 Apr 2024

Elektrikár/elektrikárka

Kočovce
Elektrikár Elektromechanik Elektrotechnik Servisný technik (Elektrotechnika a energetika) Údržbár
plný úväzok
1300 - 1800 / mesiac
základná mzda od 1300 - 1500 eur (výsledná nástupná mzda záleží od skúseností a praxe kandidáta) + bonusová časť mzdy vo výške 10% + príplatky za nočnú prácu a prácu cez víkend podľa ZP + teplá strava/ finančný príspevok 5,85 eur/odpracovaná zmena

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba elektrických častí strojov a zariadení na dennej báze - udržiavanie bezporuchového chodu pridelených strojov a zariadení - inštalovanie a spúšťanie nových strojov do prevádzky - zistenie príčiny poruchy stroja a jej odstránenie - kontrola pridelených strojov a zariadení na pravidelnej báze

- práca priamo do kmeňa spoločnosti - možnosť kariérne aj platovo rásť - 13. a 14. plat - príspevok na cestovanie za prácou/ firemná doprava zo smeru Trenčín a späť (zastávky budú konkretizované telefonicky)

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

údržbár, elektrotechnik

- požadujeme vyhlášku §22 (prípadne 21§) - prax v oblasti údržby strojov a liniek je vítaná - znalosť systémov Siemens alebo Mitsubishi je výhodou - ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

3

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-05-31

Náš klient pôsobí v oblasti výroby elektroniky a svetelnej techniky.

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Veronika Rolková