Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Majster/majsterka na oddelení lisovne (mzda až 2000€ s bonusmi)
Publikované: 12 Apr 2024

Majster/majsterka na oddelení lisovne (mzda až 2000€ s bonusmi)

Veľký Meder
Majster výroby Team leader Vedúci oddelenia Vedúci výroby Vedúci prevádzky
plný úväzok
1500 - 2000 / mesiac
+ mesačný bonus Výsledná mzda bude stanovená v závislosti od schopností a skúseností úspešného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Systematické skúmanie a vylepšovanie pracovných procesov s cieľom minimalizovať náklady • Organizácia a riadenie výroby podľa požiadaviek plánu • Dodržiavanie KPI v pridelenej oblasti • Udržiavanie plynulého chodu výroby, zariadení • Hospodárne využívanie náradia a vybavenia a sledovanie ich údržby • Zabezpečenie dodávok materiálu pre výrobu • Dodržiavanie BOZP, PO a mzdových predpisov • Evidencia vo výrobe a riešenie reklamácií, nepodarkov • Zodpovednosť za dodržiavanie zákonných požiadaviek pri nakladaní s nebezpečným odpadom • Podávanie návrhov týkajúcich sa disciplíny a riešenie problémov súvisiacich s kvalitou výroby •práca na 3 zmeny

• práca priamo v kmeňovom stave spoločnosti • mesačné bonusy •Letný a vianočný príspevok •Príspevok na dopravu •Zvýhodnený príspevok na stravu (stravovacia karta) 1 EUR/deň •Príspevok do DDS •Bonusy pri pracovných jubileách

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárstvo

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Prax na pozícii/v oblasti

Výroba / Automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

•Pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle •Skúsenosti s riadením tímu •Organizačné schopnosti •Schopnosť obsluhovať zdvíhacie zariadenia •Skúsenosť z výroby, alebo opravy lisovacích nástrojov veľkou výhodou •VZV, žeriavnicky, Zváračský preukaz TIG , MAG výhodou

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Naším klientom je spoločnosť, kľúčový partner v automobilovom priemysle.

Iné neuvedené oblasti

Kontaktná osoba: Michal Jančovič