Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Koordinátor/ka výroby (na jednu zmenu)
Publikované: 22 Apr 2024

Koordinátor/ka výroby (na jednu zmenu)

okres Veľký Krtíš
Malý Krtíš, Slovensko
Team leader
plný úväzok
1500 / mesiac
Základná mesačná mzda môže byť aj vyššia - v závislosti od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výroby na oddelení mechanickej dielne a zváracích robotov (delenie a ohýbanie trubkového materiálu / plechov, rezanie plazmou, pílenie a vŕtanie, robotické zváranie) • Vedenie zamestnancov (výber, vzdelávanie, rozvoj, motivácia, riadenie pracovného času) • Dohľad nad bezpečnosťou práce, pracovného prostredia a postupov na uvedených oddeleniach • Zabezpečovanie dostatočných zdrojov na výrobu (materiálnych, ľudských, funkčných výrobných zariadení) • Zodpovednosť za výrobu v požadovanej kvalite, objeme, produktivite a dodacích lehotách pre interného zákazníka • Vykonávanie aktivít vedúcich k riešeniu operatívnych problémov a k neustálemu zlepšovaniu procesov na oddelení • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v závode za účelom zlepšovania KPI (kľúčových indikátorov výkonnosti) nastavených na oddelení • Práca na jednu zmenu (začiatok 07,00 h alebo 07,30 hod - 8 hod/deň)

+ Príspevok na dopravu za každý odpracovaný deň a v závislosti od vzdialenosti pracoviska (pri 21-dňovom mesiaci až do 105 €/mesačne) alebo nefinančný benefit: Ubytovanie v hodnote 193€ + 13. a 14. plat až do výšky 145% v sledovanom období (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca) + Voľný deň (po splnení kritérií a podľa rozhodnutia zamestnanca od 1 až do 6 dní voľna ročne naviac) + Celoročný vstup do posilňovne v areáli spoločnosti aj pre vášho hosťa + Celoročný vstup do krytej plavárne a posilňovne vo Veľkom Krtíši a Aquatermal Dolná Strehová 20% zľava na všetky služby + Stravovanie vo firemnej reštaurácií a stravovacia karta nabíjaná na kvartálnej báze + Novorodenecká výbava pri narodení dieťaťa + Referral program - odmena za odporučenie kandidáta + Odborné školenia + Pravidelné športové aktivity a podujatia + Mimoriadne bonusy za odpracované soboty až do 165€ (podľa odpracovaných sobôt) + Práca priamo v internom stave Benefity po 2 rokoch: + Príspevok na rekreáciu max. 275€ + Príspevok na športovú činnosť dieťaťa max. 275€ Benefit po 10 rokoch: + Životné poistenie až do výšky 1000€ ročne

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - mierne pokročilý
Microsoft Word - mierne pokročilý
Microsoft Outlook - mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - mierne pokročilý

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

výroba, automotiv

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s riadením výrobnej prevádzky (cca. 40 zamestnancov), s koordináciou pracovného tímu, so zaškoľovaním a koučovaním tímu ľudí • Skúsenosti s riadením procesov delenia materiálu, ohýbania, vŕtania, pílenia na rôznych zariadeniach výhodou • Znalosti metódy problem solving, 5S, Kaizen, KANBAN, vizuálny manažment výhodou • Dobré organizačné a komunikačné schopnosti • Pozitívne myslenie a nadšenie pre zmeny, flexibilita • Chuť učiť sa a učiť iných • Technické znalosti, manuálna zručnosť, analytické resp. technické myslenie vítané • Anglický jazyk alebo Taliansky jazyk - výhodou (nie podmienkou)

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-08-31

Náš klient - spoločnosť je svetovým lídrom v realizácii inovatívnych riešení pre WELLNESS a zdravý životný štýl. Spoločnosť je výrobcom wellness zariadení zameraných na kardio, vytrvalosť, rehabilitáciu, fitnes a silový tréning. Ich produkty sa využívajú v posilňovniach, vo wellness centrách, v rehabilitačných a zdravotníckych zariadeniach, v zariadeniach zameraných na preventívnu liečbu a v domácnostiach po celom svete.

Strojársky priemysel

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová