Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Shop Quality Coordinator - 2000eur
Publikované: 11 Jun 2024

Shop Quality Coordinator - 2000eur

Košice
Košice - okolie, Slovensko
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality Kontrolór kvality (Výroba)
plný úväzok
2000 / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát bude kľúčovým manažérom v riadení KPI kvality, vrátane interných smerníc pre objem šrotovaného materiálu, porovnávania vstupnej a výstupnej kvality (Six Sigma), riešenia záručných dôb, cien spojených s korekciami. Bude viesť tím kvalitárov, riadiť výrobnú kvalitu, prinášať zlepšenia a starať sa o to excelentnú výrobnú kvalitu. Medzi kľúčové budú patriť nasledovné zodpovedosti: - redukcia interného šrotu nepodarkov, FTQ - znižovanie PPM, nepodarkov a riešenie záručných žiadostí, manažovanie cien spojených s s prerábkami nepodarkov, vykonávanie interne-externých akčných plánov - denne vykonáva úlohy súvisiace so zlepšeniami v rámci produkcie, zabezpečuje zosúladenia so špecifickými štandardmi a vie rýchle zistiť deviácie kvality a nekonformné časti - priamo rieši problémy v kvalite so zameraním na produkčnú a zákaznícku kvalitu, zabezpečuje kontinuitu procesných inovácií - participuje na vývojových štádiách výrobkov, zabezpečuje posúdenie kvality a integrovanie do zavedenia nových výrobkov - koordinuje aj rôzne druhy auditov, zriaďuje korekcie k dosiahnutiu interných aj externých štandardov kvality načas. - vedie a stavia tím kvality, zabezpečuje vysokú úroveň technických vedomosti a výkon tímu. - analyzuje dáta, pripravuje reporty a vedie projekty tak, aby splnili vysokú kvalitu a zabezpečuje dodržanie KPI výroby.

Zamestnanecké výhody a benefity

- firemné akcie - športové, kultúrne, spoločenské - Vianočný bonus - Bonus k svatbe a narodeniu dieťaťa - Bonus za odpracované roky - Benefitová kafetéria - Multisport karta - Kurzy pre sebarozvoj a rast - Vybrané autobusové trasy zadarmo - Extra bonus na cestovanie do práce (vybrané trasy) - Odporuč zamestnanca - program

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

3

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- pracovné skúsenosti s vedením tímu kvality vo výrobe (automotive), - excelentné uchopenie nástrojov na zlepšovanie kvality (Kaizen, Ishikawa, 5Why, PDCA), - profesionál v riadení zákazníckej kvality a procesoch auditov - profesionál v analýzach dát, reportingu, projekt manažmente súvisiacom s KPI kvality.

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-06-30

Informácie pre uchádzača

Znalosť angličtiny na požadovanej úrovni je podmienkou! Pri výkone práce budete angličtinu používať denne nie iba písomne ale aj telefonicky.

Stručná charakteristika klienta

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Elektrotechnický priemysel

Kontaktná osoba: Mária Marhold
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.