Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Team Lead Quality Planning v Nemecku! Plat od 4000eur vyššie+relokačný príspevok!
Publikované: 13 Sep 2024

Team Lead Quality Planning v Nemecku! Plat od 4000eur vyššie+relokačný príspevok!

Nemecko
Solingen, Nemecko
Manažér kvality Inžinier kvality Kontrolór kvality (Manažment kvality) Plánovač kvality Riaditeľ kvality a ISO
plný úväzok
4000 - 6000 / mesiac
Výsledná mzda je závislá od skúsenosti kandidáta a bude predmetom osobného pohovoru. K uvedenej mzde prislúchajú aj iné finančné bonusy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jedného z popredných dodávateľov chrómovaných plastových komponentov pre automobilový priemysel so sídlom v Sollingene hľadáme Teamleadera kvality, ktorý bude mať na starosti : / zodpovednosť za kvalitu komponentov počas predvýrobnej a výrobnej fázy / tvorbu a údržbu plánov kontroly výroby, plánov kontroly kvality, pokynov pre kontrolu kvality, zadávanie do programu IMDS / vykonávanie analýzy rizík FMEA a plánovanie kvality podľa APQP/RGA / prípravu správ o počiatočnej kontrole vzoriek podľa AIAG a VDA / kontrolu zmlúv, špecifikácií, dokumentov / zákaznícke audity, schvaľovanie procesov

/ relokačný príspevok - pomoc s hľadaním ubytovania, finančná pomoc / služobné auto / flexibilný pracovný čas, home office, / vianočné a dovolenkové bonusy, / 30 dní dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Jazykové znalosti

Ovládanie všetkých vybraných jazykov

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Predvýrobná kvalita

Vodičský preukaz

B

/ technické vzdelanie / prax ako manažér kvality z oblasti vstrekolisov výhodou / skúsenosti s nástrojmi kvality - APQP, FMEA, / výborná znalosť nemeckého jazyka, dobrá znalosť anglického jazyka / ochota relokovať sa

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-11-22

Informácie pre uchádzača

Kandidáti musia mať skúsenosti s pred sériovou kvalitou a znalosť Nemčiny na plynulej úrovni! Znalosť Angličtiny je veľkou výhodou! Zašlite nám svoj životopis, budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Klient, pre ktorého je pozícia obsadzovaná patrí k popredných dodávateľom chrómovaných plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Kontaktná osoba: Mária Marhold

Pomôžte nám nájsť Vám prácu presne pre Vás. Aby sme vám vedeli nájsť aj inú vhodnú prácu pre Vás potrebujeme od Vás tieto údaje: