Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Majster/ka zvarovne (1 zmena)
Publikované: 23 Sep 2024

Majster/ka zvarovne (1 zmena)

okres Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou, Slovensko
Majster výroby
plný úväzok
1800 - 1850 / mesiac
+ prítomnostný bonus 50 EUR mesačne Finálna výška mzdy bude závisieť od skúseností a vedomostí uchádzača.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a organizácie prác na ZVAROVNI (cca 50 podriadených), vedenie kolektívu zvarovne • zabezpečenie plynulého chodu výroby • zaraďovanie pracovníkov na pracovné zmeny • dodržiavanie výrobného plánu • rozdeľovanie a prioritizáciu denných úloh • zodpovednosť za efektivitu pracovného času • riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov • evidencia a kontrola dochádzky, dovolenky a odmeňovanie zamestnancov, hodnotenie pracovníkov • dodržiavanie ukazovateľov produktivity • zabezpečovanie technickej podpory zamestnancom v prípade potreby/ neznalosti postupu • prinášanie zlepšovacích návrhov na výrobu, organizáciu práce a podobne • dodržiavanie kvalitatívnych ukazovateľov • organizácia práce a pracovných postupov z hľadiska kvality a včasnosti • námatková kontrola zvarených kontajnerov a ostatných výrobkov •zvyšovanie efektivity práce na zváracích robotoch • dohľad nad dodržiavaním BOZP • práca priamo v kmeni • práca na jednu zmenu

- prítomnostná prémia 50 Eur - vernostná prémia za odpracované roky vo firme 35 -150 Eur - príspevok na sobáš - príspevok pri získaní nového zamestnanca 300 Eur - narodeninový a vianočný darček, Mikulášsky darček, letný fest, vianočný večierok - pitný režim na pracovisku zdarma - odmena pri životnom a pracovnom jubileu - odmena za zlepšovacie návrhy - príspevok zamestnanca na stravu 1 Eur stravovanie v závodnej jedálni (na výber z 5tich jedál) - jazykové kurzy, podpora pri vzdelávaní - rodinná, priateľská pracovná atmosféra - práca v stabilnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske/technické zameranie/mechanické obrábanie kovov

Jazykové znalosti

Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

Prax na pozícii/v oblasti

Pracovné skúsenosti v oblasti strojárskej výroby

- Word, Excel, Outlook - základy - prax v strojárskej výrobe a na odbornej pozícii podmienkou - prax v zváraní CO2 - znalosť čítania technickej dokumentácie v oblasti strojárstva - skúsenosti s automatizovaným zváraním (vítané) - skúsenosti s riadením zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2024-12-31

Náš klient je výrobca a predajca techniky pre odpadové hospodárstvo a komponentov pre poľnohospodársku techniku. Náš klient je výrobca mobilných a stacionárnych lisovacích kontajnerov pre odpadové hospodárstvo.

Odpadové hospodárstvo

Kontaktná osoba: Agáta Siebertová

Pomôžte nám nájsť Vám prácu presne pre Vás. Aby sme vám vedeli nájsť aj inú vhodnú prácu pre Vás potrebujeme od Vás tieto údaje: