Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Účtovník/účtovníčka
Publikované: 26 Sep 2024

Účtovník/účtovníčka

Vranov nad Topľou
Účtovník
plný úväzok
2000 / mesiac
- od 2000€ btt / mes. - konečná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme skúseného účtovníka, ktorého úlohou bude: - Zabezpečenie kompletného vedenia podvojného účtovníctva spoločnosti - Samostatné riešenie zložitejších a komplexnejších účtovných transakcií - Overovanie správnosti finančných výkazov, účtovných kníh a účtov - Vyhľadávanie neštandardných položiek a položiek po lehote splatnosti - Príprava a spracovanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok - Vypracovanie a revízia daňových priznaní a DPH - Tvorba výkazov pre potreby štátnych inštitúcií - Zaškoľovanie menej skúsených kolegov v účtovnom oddelení - Poskytovanie odborných odpovedí na komplexné otázky pre klientov a zamestnancov - Príprava pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti alebo klientov - Úplná zodpovednosť za správu záväzkov, pohľadávok, hlavnej knihy, majetku, zásob a bankových účtov - Podpora pri tvorbe účtovných zásad pre novozaloženú spoločnosť - Príprava a podávanie výkazov pre daň z príjmu a DPH - Komunikácia s daňovými úradmi a inými finančnými inštitúciami - Účasť na finančných auditoch a poskytovanie potrebných podkladov - Realizácia bankových platieb - Správa a kontrola cestovných nákladov a výdavkových výkazov

Budú komunikované na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

5

- anglický jazyk - nutnosť - znalosť SAP4Hana - výhodou - všeobecná orientácia v slovenskom daňovom práve je nevyhnutná - skúsenosti so slovenským a medzinárodným účtovníctvom - samostatnosť - komunikatívnosť

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzača

Prosím, vaše životopisy posielajte v anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za poslanie vašich CV, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť sa zaoberá výrobou fotovoltických panelov.

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontaktná osoba: Veronika Oravcová

Pomôžte nám nájsť Vám prácu presne pre Vás. Aby sme vám vedeli nájsť aj inú vhodnú prácu pre Vás potrebujeme od Vás tieto údaje: