Pracovná ponuka - ManpowerGroup Slovensko │ personálna agentúra s centrálou v Bratislave
Úvodná stránka / Hľadám si prácu / Reporting and Data Analyst
Publikované: 21 Oct 2024

Reporting and Data Analyst

Bratislava
Špecialista reportingu Databázový administrátor Databázový analytik
plný úväzok
1600 / mesiac
- konečná mzda závisí od skúsenosti kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť hľadáme talentovaného dátového špecialistu, ktorý bude zohrávať kľúčovú úlohu v tíme nášho klienta. Ak máte analytické myslenie a vášeň pre dáta, náš klient vám ponúka dynamické prostredie plné výziev, v ktorom budete mať príležitosť ovplyvniť dôležité rozhodnutia a prispieť k inováciám spoločnosti. - Zabezpečenie maximálnej spokojnosti klientov a presnosť spracovávaných dát - Vytvárať nové reporty a zlepšovať interné riadenie kľúčových ukazovateľov výkonnosti (KPI) pre klientov - Príprava podkladov (prehľady o vozových parkoch) pre obchodný tím - Zodpovednosť za kompletný reporting aktivít pre centrálnu kanceláriu - Zodpovednosť za tvorbu zákazníckych reportov (prehľady o vozových parkoch, ad hoc reporty) a ich konzultácie s obchodným oddelením - Príprava ukazovateľov pre obchodné oddelenie - Príprava ukazovateľov kvality poskytovaných služieb - Zodpovednosť za prípravu reportov dodávateľských a prevádzkových prehľadov a ich následná diskusia s Operačným riaditeľom alebo riaditeľom Procurementu - Aktívna účasť v tíme zameranom na zlepšovanie procesov a vlastnenie jednotlivých procesov ako kľúčový používateľ - Každý člen tímu navrhuje vlastné procesné vylepšenia a zodpovedá za ich implementáciu - Zodpovednosť za reporting podaných sťažností, s cieľom zabezpečiť, aby všetky pripomienky zákazníkov boli presne zohľadnené v rámci modulu na zlepšovanie procesov.

Zamestnanecké výhody a benefity

- Firemný bonus /môže dosiahnuť 100 % priemernej mesačnej mzdy/ a každoročné prehodnotenie mzdy - Team-buildingy, oslavy Family day, vianočný večierok, Deň zdravia a ďalšie spoločenské podujatia na oslavu tímovej práce a firemnej kultúry spoločnosti Arval - Dodatočný príspevok na dôchodkové sporenie - Benefitný program Cafeteria.sk - Multisport karta na aktívne trávenie voľného času - Stravný lístok – 8 eur kreditu za každý pracovný deň na pokrytie nákladov na obedovú prestávku - 2 sick days / ročne - Príspevok na hardvér / možnosť získať firemný notebook po skúšobnej dobe - Fruit Days – čerstvé ovocie dodávané do kancelárie každý deň - Referral Bonus za odporúčanie nového zamestnanca - Životné poistenie Možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

Úroveň vzdelania

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- analytické myslenie - prezentačné schopnosti - nevyhnutná znalosť Excel - znalosť VBA - výhodou

Informácie o výberovom konaní

Stručná charakteristika klienta

Spoločnosť poskytuje finančné služby v oblasti leasingu.

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Kontaktná osoba: Veronika Oravcová
Email: [email protected]

Vyplnením formuláru nižšie zareagujete na túto pracovnú pozíciu.

Nahrajte nám svoj životopis

Pomôžte nám nájsť Vám prácu presne pre Vás. Aby sme vám vedeli nájsť aj inú vhodnú prácu pre Vás potrebujeme od Vás tieto údaje:

Ak budete životopis zasielať emailom, k životopisu, prosím, pripojte aj nasledujúci text, bez ktorého nebude možné vašu žiadosť ďalej spracúvať:
Svojou reakciou na pracovnú ponuku, v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu “Oznámenie o ochrane osobných údajov”, ktorý je k dispozícii na https://praca.manpower.sk/ochrana-osobnych-udajov/, a týmto beriem na vedomie, že:

i) moje osobné údaje budú spracúvané spoločnosťou ManpowerGroup Slovensko s.r.o., so sídlom Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 35958898, zapísaná v OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 37879/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente “Oznámenie o ochrane osobných údajov”;
ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v “Oznámení o ochrane osobných údajov”, alebo cez online formulár “Podanie žiadosti subjektu údajov” na https://praca.manpower.sk.

Ako nás kontaktovať
Ak máte akékoľvek otázky či pripomienky k tomuto “Oznámeniu o ochrane osobných údajov” alebo požadujete si uplatňovať svoje individuálne práva, môžete nás kontaktovať písomne buď na adrese sídla spoločnosti ManpowerGroup Slovensko s.r.o., Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovenská republika, alebo prostredníctvom online formuláru “Podanie žiadosti subjektu údajov”, ktorý nájdete tu.