Úvodná stránka / Hľadám si prácu / IT Projektový manažér
Publikované: 28 Sep 2021

IT Projektový manažér

Bratislava II
IT konzultant IT projektový manažér Scrum Master IT manager
plný úväzok
živnosť
2500 / mesiac
Inzerujeme spodnú hranicu mzdy, jej finálna výška sa odvíja od skúseností a znalostí kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zaoberá vývojom softvérových riešení na mieru, hľadáme IT projektového manažéra, ktorý by riadil viacero menších samo organizovaných tímov. Ak máte riadenie v krvi, neustále sa vzdelávate a prekypujete nápadmi ako veci zlepšovať, hľadáme práve Vás. - komunikácia so zákazníkom, koordinácia celého procesu vývoja SW, od analýzy cez implementáciu až po odovzdanie - vedenie a rozvoj svojho projektového tímu po procesnej, ale aj kultúrnej stránke - príprava projektových plánov, manažment rizík a príležitostí, riadenie kvality, plánovanie, riadenie a vyhodnotenie funkčných celkov - príprava a realizácia plánu akceptácie a odovzdania diela - reporting, demo prezentácie - práca v Agile - scrum mítingy, standupy, retrospektívy atď. - práca s Jira, Wiki, MS Project, MS Teams, Office

- výborný kolektív s jedinečnou firemnou kultúrou a neformálnym pracovným prostredím - vzdelávanie a mentoring od seniornejších kolegov, priestor na implementáciu nových nápadov - osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch - práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami - flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office - rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity - pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo - atraktívny benefitný systém spoločnosti - zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Prax na pozícii/v oblasti

5

Vodičský preukaz

B

- praktické a preukázateľné skúsenosti s manažovaním development lifecycle buď na pozícii PM, TL alebo v roli Konzultanta - skúsenosti s riadením aktivít interného softvérového tímu – analýza, vývoj, testovanie a koordinácia tímu - znalosti Scrum, Waterfall, Performance testing, či Prince 2 - komunikatívnosť, schopnosť počúvať, poskytovanie i prijímanie konštrutívnej kritiky - analytické myslenie, dobrý time management a svedomitosť - schopnosť komunikovať v angličtine

Informácie o výberovom konaní

Počet voľných pracovných miest

1

Náš klient vyvíja softvérové riešenia v oblasti manažmentu, poisťovníctva, dopravy a verejnej správy. Špecializujú sa na väčšie a komplexnejšie projekty a firmám na Slovensku i v zahraničí pomáhajú dosahovať ich ciele už vyše 30 rokov.

Informačné technológie

Kontaktná osoba: Radovan Horváth